Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā Lasīt vairāk
 

AS ‘’Siera Nams’’ dibināts 1997. gadā un ir viens no lielākajiem siera un piena produktu vairumtirgotājiem Latvijā. Pārstāvam lielākos Eiropas ražotājus, kā arī nelielas, specializētas siera ražotnes. Mūsu patērētājiem varam piedāvāt gan plaši pazīstamus un novērtētus zīmolus, gan mazpazīstamus, bet ļoti augstas kvalitātes produktus.

AS Siera Nams misija ir izglītot patērētājus par siera daudzveidību un piedāvāt visatbilstošāko sortimentu. Vislielākais darbs ir ieguldīts jaunu un interesantu produktu meklējumos, lai varētu pārsteigt un parādīt ko jaunu mūsu patērētājiem.

Šim nolūkam mūsu darbinieki apmeklē lielākās pārtikas nozares izstādes, kā arī mūsu sadarbības partneru ražotnes, lai gūtu jaunas zināšanas un pieredzi, ko varētu nodot tālāk kolēģiem, sadarbības partneriem un klientiem.

Mūsu mērķis ir attīstīt un uzturēt ilglaicīgas partnerattiecības ar saviem klientiem nodrošinot optimālus piegādes nosacījumus ar augstu servisa līmeni. 

2004. gadā AS “Siera Nams” pieņēma lēmumu paplašināt savu darbības sfēru un 2005. gadā darbu uzsāka jauns ražošanas cehs cieto sieru griešanai un fasēšanai aizsargatmosfērā vai vakuumā. Tagad šie sieri nopērkami visās Latvijas nozīmīgākajās tirdzniecības vietās, tos īpaši iecienījuši pircēji, kuri augstu vērtē kvalitāti un ērtības.

2009. gadā AS “Siera Nams” uzsāka sadarbību ar AS “Cesvaines piens” kļūstot par šī uzņēmuma loģistikas un pārdošanas pakalpojumu nodrošinātāju. Gadu laikā šī sadarbība ir kļuvusi arvien ciešāka – pieredzes apmaiņas un kopīgu spēku rezultātā radot jaunus, konkurētspējīgus piena produktus.

 

sieranams7

ciba

OLYMPUS DIGITAL CAMERA