Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā Lasīt vairāk
 
 

SN ZĪMOLS 


 

 skelites

Viens no AS Siera Nams darbības virzieniem ir siera šķēlīšu un gabaliņu ražošana/fasēšana ar Siera Nams zīmolu. Izvēlamies tikai labākos siera ražotājus par kuru kvalitāti esam pārliecināti. Piedāvājuma klāsts ir plašs, lai katrs var atrast savai gaumei atbilstošāko sieru.

Produkti 

 


CESVAINES PIENS

 CesvainesSiers_

AS Cesvaines Piens ir viena no vecākajām pienotavām Latvijā, kas dibināta 1921. gadā. Rūpnīcā ražo gan dažāda veida sierus, gan piena produktus. Jaunums ir nogatavinātie, puscietie sieri, kā arī sieri ar piedevām.

Produkti 

 


KӒSEREI CHAMPIGNON

 kaser1                           

Jau kopš 1908. gada kompānija Kӓserei Champignon pārstāv tradicionālu siera ražošanu. Šobrīd tā tiek kombinēta arī ar jauniem produktu konceptiem, kā arī jaunākajām tehnoloģijām. Zināmākie ražotāja zīmoli ir Cambozola, Dor Blu, Fitaki, Rougette, u.c.

Produkti

 


FRICO ZĪMOLS

 frico

Frico ir holandiešu siera zīmols, kas ražo tradicionālos sierus kā Edam, Gauda un Maasdam, kā arī dažādas gardēžu siera šķirnes. Frico zīmols ir ar vairāk kā 110 gadu bagātu vēsturi un tas ir atpazīstams un mīlēts visā pasaulē.

Produkti

 


PHILADELPHIA ZĪMOLS

 philade

Philadelphia pirmsākumi meklējami 1872. gadā, Ņujorkā. Šobrīd Philadelphia produktus iespējams iegādāties vairāk kā 80 valstīs. Philadelphia zīmols kopš siera ražošanas sākumiem ir attīstījies līdzi laikam, piedāvājot arvien jaunus produktus un garšu kombinācijas.

Produkti

 


LACTALIS

 president

Lactalis grupa ir lielākā, vadošā piena pārstrādes grupa pasaulē. Lactalis var lepoties ar 200 piena pārstrādes rūpnīcām visā pasaulē. Pazīstamākie siera zīmoli, ko ir iepazinuši arī Latvijas pircēji ir President, Galbani, u.c.

Produkti

 


CITI PRODUKTI

 saldkr

AS Siera Nams piedāvātajā produktu klāstā ir ne tikai siers, bet arī dažādi piena produkti kā jogurts, putukrējums, kafijas krējums, u.c.

Produkti